Remont

Meie firma pakub tõste- ja eritehnika kvaliteetset remonditeenust (sh ka mootorite jõuülekannetele ja vedavatele sildadele). Kui Teie laadimistehnika vajab remonti või varuosi, siis oleme Teie käsutuses.

 

TÕSTE- JA ERITEHNIKA HOOLDUS

Me müüme kõrge kvaliteediga, vastupidavat ja usaldusväärset eritehnikat. Tõste- ja eritehnika tootmises on vältimatuks tingimuseks, et tehnika vastaks rahvusvaheliste standardite tingimustele.

See on saanud võimalikuks tänu rahvusvaheliste ettevõtete suurtele pingutustele viimase 20 aasta jooksul. Eritehnika tootjad, olles omavahel tihedas koostöös, vahetavad pidevalt teadmisi ja kogemusi tootmistehnoloogia vallas. Nende hulgas on ka sellised suuretttevõtted nagu CVS Ferrari, Fantuzi, Volvo ja teised.

Lisaks tehakse kogu tehnikale täiendav kvaliteedikontroll tootjatehase esindajate poolt. 
lastetooted  

TÕSTETEHNIKA REMONT

Tõsteseadmete pikaajalise kasutamise eelduseks on nende õigeaegne hooldus, remont ja vajalike varuosade vahetamine. Tõstetehnika kulumise intensiivsus on küllaltki suur, kuna suurem osa tehnikast töötab rasketes tingimustes.

Kestev suure koormusega töö ja õigeaegse hoolduse puudumine avaldab mõju tõstetehnika seisukorrale. See võib viia võimalike rikete ja häireteni seadmete töös. Meie firma pakub mootorite jõuülekannete ja vedavate sildade remonditeenust. Meie brigaadides on kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kes täiendavad perioodiliselt oma teadmisi ja oskusi erinevatel koolituskursustel. Seega oleme 'sina peal' ka uute tehniliste lahendustega.

 

mänguasjad